Try these:

0850 885 2227
Sizi Arayalım
BİZ KİMİZ?

TÜRKİYE'DE İLK

Otobüsle Avrupa turu konseptini Türkiye'ye tanıtarak bu anlayışın gün geçtikçe büyüdüğünü görmek, bizim için en büyük bir gurur kaynağıdır.

Tecrübe ile olgunlaşan tutkulu bir yolculuk

AvrupayaGezi, 1999 yılında, Avrupa’nın benzersiz güzelliklerini daha geniş kitlelere otobüs turları aracılığıyla sunma hayaliyle ortaya çıktı. Bu hayal, kültürler arası diyalogları güçlendirme ve sınırları aşma arzusundan beslenerek, başlangıçta okul ve dernek gibi özel gruplar için düzenlenen otobüsle Avrupa gezileri ile yola koyuldu. Zamanla, otobüsle Avrupa’ya seyahat etmenin herkes için daha erişilebilir olması gerektiğine dair inançla, 2007’de her bireyin katılımına açık bir platforma evrildi. İnternetin yaygınlaşmasıyla birlikte 2010 yılı, AvrupayaGezi için bir dönüm noktası oldu. AvrupayaGezi.com web sitesinin hayata geçmesiyle, “Otobüsle Avrupa Turları”na olan ilgiyi artırarak sektörde yeni bir sayfa açılmasına vesile oldu ve bu alanda birçok yeniliğin öncüsü haline geldi.

Değerlerimiz

Beklenmedik Mutluluklar

Misafirlerimizin yüzünde bir tebessüm yaratmak için, her köşe başında güzel sürprizlerle dolu anlar yaratmayı seviyoruz; çünkü paylaşılan mutluluklar, unutulmaz anılara dönüşür.

Değerinize Değer Katmak

Seyahatiniz sırasında, her kuruşunuzun karşılığını almanız için yanınızdayız; çünkü biz, bütçenizi akıllıca yönetmenin, yolculuğunuzun tadını çıkarmak için bir anahtar olduğuna inanıyoruz.

Tecrübenin Gücü

25 yıl gibi uzun bir süre boyunca edindiğimiz tecrübeler, siz değerli misafirlerimizin her bir gezisini daha da özel kılmak için bize güç veriyor; çünkü her kilometre, bizim için bir hikaye, her misafir ise bir dost anlamına geliyor.

Samimiyet ve Saygı

Gezilerimizde oluşturduğumuz samimi ve saygı dolu ortam, sizi evinizde hissettirecek; çünkü biz, seyahatin sadece yerleri keşfetmek değil, gönüllerde yer edinmek olduğuna inanıyoruz.

Ekstrasız Şeffaflık

Gezilerimizde ekstra maliyet sürprizleriyle karşılaşmazsınız; çünkü biz, şeffaflık ve dürüstlüğün, güvenin temel taşı olduğunu düşünüyoruz.

Çözüm Odaklılık

Her bir misafirimizin sesini duyarak, ihtiyaçlarına hızlı ve etkin çözümler sunuyoruz; çünkü bizim için önemli olan, sizinle birlikte yürüdüğümüz yolun her adımında yanınızda olabilmektir.

Hikayemiz

Kurumsal Kimlik

AvrupayaGezi.com, TÜRSAB (Türkiye Seyahat Acentaları Birliği) çatısı altında faaliyetlerini sürdüren A Grubu Seyahat Acentesi Traevo Turizm Ltd. Şti. tarafından sahip olunan ve yönetilen, otobüsle Avrupa turları resmi markasıdır.

Turlarımızı incelemeye başlayın.

Paylaş

Arkadaşın ile Paylaş

WhatsApp
Email
Bilgi İstek Talebi

Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız

Her türlü sorunuz, öneriniz veya daha fazla bilgi almak istediğiniz konular için bilgi talep formumuzu doldurun. En kısa zamanda size geri dönüş sağlayacağız.

Tebrikler Ekstra İndirim Kazandınız

Test Kapat

Talebiniz İletildi

Sizinle tanışacağımız için şimdiden heyecanlıyız.

Biz Sizi Arayalım

Sizinle tanışmak için heyecanlıyız

Sorularınız, önerileriniz veya bilgi almak istediğiniz herhangi bir konu için iletişim bilgilerinizi bırakın, uzman ekibimiz sizinle iletişime geçsin.
[bws_google_captcha]